Almed.cz
na Facebooku:
Jste zde:  Almed ServisRozvoz jídel

Rozvoz jídel

Společnost ALMED Servis s.r.o. denně připravuje podle klasických i moderních receptur čerstvá teplá i chlazená jídla. Pravidelně takto zásobujeme naše zákazníky v Praze a jejím okolí, naše pobočka operuje na Pardubicku a Chrudimsku. I pokud je sídlo Vaší firmy v jiné části republiky, neváhejte se na nás obrátit.
Rádi přizpůsobíme trasy našich vozů Vašim potřebám.

 

Rozvoz teplých jídel

Teplou stravu rozvážíme pravidelně v pracovní dny mezi 11 a 12 hodinou do vzdálenosti 10 km od sídla firmy, aby bylo možné vyhovět hygienickým normám a předpisům.

Jednotlivé porce jsou rozváženy v jídlonosičích. Každý zákazník vlastní dva jídlonosiče. Při dodání teplého jídla předá řidiči prázdný a označený jídlonosič na další den.

Velké objemy teplých jídel se převáží v gastronádobách.

Expedice z výrobny je denně mezi 11 a 12 hod.

 

Rozvoz chlazených jídel

Jednotlivé porce i víceporcová balení se zaváží 1x týdně. Dodávka chlazeného jídla je od následujícího dne na celý týden najednou. Den rozvozu je stanoven podle lokality.

Dodávky chlazené stravy zajišťujeme vozy s chladícím zařízením. Četnost dodávek plánujeme s ohledem na požadované množství stravy. Menší množství dodáváme našim klientům ve vícedenních dávkách, minimální zavážené množství je 10 jídel v dodávce. Vždy však záleží na vašich potřebách, kterým se snažíme vyhovět.

 

 

O víkendech a svátcích stravu nerozvážíme.


Rozvoz jídel Praha

rozvoz jídla
Našim klientům v Praze rozvážíme objednávky každý den. Rádi přizpůsobíme trasu našich vozů tak, aby se naše teplá či chlazená jídla dostala na Váš stůl v pravý čas.

Neváhejte se na nás nezávazně obrátit, ochotně Vám vyjdeme vstříc.

Naše podnikové prodejny najdete na adresách:
* horní pasáž metra A Bořislavka , kde si můžete nabízená jídla i nechat ohřát a na místě sníst.
tel: 607 068 236
* Vestibul metra C Opatov, Chilská 1, Praha 4
tel: 737 285 766

Rozvoz jídel Říčany

Na adrese Masarykovo náměstí 64 najdete v Říčanech naši firemní prodejnu. Denně do prodejny dovážíme až 20 druhů čerstvě uvařené a zchlazené stravy.
Otevírací doba prodejny:
Po-pá 8 - 16 hod
Tel: 778 738 773

Rozvozy jídel do města Říčany - řidiči naší vozové flotily najezdí týdně tisíce kilometrů. Neváhejte se na nás obrátit, rádi upravíme trasy tak, abychom Vám vyšli maximálně vstříc.

Rozvoz jídel Kolín

Rozvozy jídel do města Kolín - řidiči naší vozové flotily najezdí týdně desítky tisíc kilometrů. Neváhejte se na nás obrátit, rádi upravíme trasy tak, abychom Vám vyšli maximálně vstříc.